Aplikuj o wizę online

Ilość wiz online
Rodzaj promesy/wizy
Rodzaj wizy online

KONTAKT ONLINE

Mobile: +84 91 7299921
Skype: +48 22 3896921 
 
Kontakt telefoniczny tylko w godzinach: 03.00 – 12.00 czasu polskiego

Procedura promesowo-wizowa

KROK 1: Wyślij wypełniony formularz
Wyślij email na [email protected]
 
KROK 2: Potwierdź nasz email zwrotny i dokonaj opłaty
Otrzymasz od nas email zwrotny;
z informacja o zgłoszeniu oraz stosowną informację dotyczącą płatności – sprawdź poprawność danych i dokonaj wpłaty na podane konto.
 
KROK 3: Sprawdź dane i czytelnie wydrukuj promesę wizową
Otrzymasz od nas promesę wizową. Sprawdź poprawność danych na dokumencie i wydrukuj czytelnie otrzymaną promesę. Dla bezpieczeństwa zrób kopię zapasową.
 
KROK 4: Okaż promesę na lotnisku
Okaż promesę na boardingu lotniczym oraz na każde żądanie pracowników lotniska oraz linii lotniczych (również w portach przesiadkowych)
 
KROK 5: Odbierz swoją wizę “on arrival”
Po przylocie do Wietnamu udaj sie do okienka VISA ON ARRIVAL/LANDING VISA. Załącz promese, kolorowe zdjęcie 3x4cm oraz opłać stosowne „stamp fee” 
i odbierz swoją wizę.
czwartek, 02 kwiecień 2015 12:54

Czym jest promesa wizowa do Wietnamu?

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Promesa wizowa jest dokumentem wydawanym przez Wietnamski Urząd Imigracyjny. Promesa jest dokumentem urzędowym potwierdzającym zgodę wietnamskich organów imigracyjnych na wjazd do Wietnamu w określonym czasie podanym na tymże dokumencie. W praktyce jest to uprawnienie do uzyskanie na granicy wizy "on arrival". Promesa wizowa nie jest dokumentem osobistym, na promesie mogą znaleźć się również inne osoby (nie ma to znaczenia dla osoby aplikującej). Obecnie jest opcja uzyskania promesy indywidualnej (tylko dla osoby aplikującej), ta opcja jest dodatkowo płatna.

Read 14718 times Last modified on poniedziałek, 21 sierpień 2017 09:07