Aplikuj o wizę online

Ilość wiz online
Rodzaj promesy/wizy
Rodzaj wizy online

KONTAKT ONLINE

Mobile: +84 91 7299921
Skype: +48 22 3896921 
 
Kontakt telefoniczny tylko w godzinach: 03.00 – 12.00 czasu polskiego

Procedura promesowo-wizowa

KROK 1: Wyślij wypełniony formularz
Wyślij email na [email protected]
 
KROK 2: Potwierdź nasz email zwrotny i dokonaj opłaty
Otrzymasz od nas email zwrotny;
z informacja o zgłoszeniu oraz stosowną informację dotyczącą płatności – sprawdź poprawność danych i dokonaj wpłaty na podane konto.
 
KROK 3: Sprawdź dane i czytelnie wydrukuj promesę wizową
Otrzymasz od nas promesę wizową. Sprawdź poprawność danych na dokumencie i wydrukuj czytelnie otrzymaną promesę. Dla bezpieczeństwa zrób kopię zapasową.
 
KROK 4: Okaż promesę na lotnisku
Okaż promesę na boardingu lotniczym oraz na każde żądanie pracowników lotniska oraz linii lotniczych (również w portach przesiadkowych)
 
KROK 5: Odbierz swoją wizę “on arrival”
Po przylocie do Wietnamu udaj sie do okienka VISA ON ARRIVAL/LANDING VISA. Załącz promese, kolorowe zdjęcie 3x4cm oraz opłać stosowne „stamp fee” 
i odbierz swoją wizę.
poniedziałek, 17 grudzień 2018 07:21

Czy gwarancja uzyskania promesy jest 100%?

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Odmowy wiz praktycznie się nie zdażają,ale nie ma 100% gwarancji w sprawach wizowych (podobnie jest na całym świecie, więc nie jest to jakaś niesamowita informacja). Terminy podane są standardowe i uśrednione. Za każym razem procedura wizowa może ulec wydłużeniu lub może nie być przyznana promesa wizowa. Tutaj loklany urząd imigracyjny nie podaje przyczyn lub wyjaśnień. Nie mamy pełnego wpływu na przedłużenia i terminowość. Takie przypadki zdarzają się sporadycznie (ale się zdarzają). Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za decyzje wietnamskich urzędów.

Read 3730 times