Aplikuj o wizę online

Ilość wiz online
Rodzaj promesy/wizy
Rodzaj wizy online

KONTAKT ONLINE

Mobile: +84 91 7299921
Skype: +48 22 3896921 
 
Kontakt telefoniczny tylko w godzinach: 03.00 – 12.00 czasu polskiego

Procedura promesowo-wizowa

KROK 1: Wyślij wypełniony formularz
Wyślij email na [email protected]
 
KROK 2: Potwierdź nasz email zwrotny i dokonaj opłaty
Otrzymasz od nas email zwrotny;
z informacja o zgłoszeniu oraz stosowną informację dotyczącą płatności – sprawdź poprawność danych i dokonaj wpłaty na podane konto.
 
KROK 3: Sprawdź dane i czytelnie wydrukuj promesę wizową
Otrzymasz od nas promesę wizową. Sprawdź poprawność danych na dokumencie i wydrukuj czytelnie otrzymaną promesę. Dla bezpieczeństwa zrób kopię zapasową.
 
KROK 4: Okaż promesę na lotnisku
Okaż promesę na boardingu lotniczym oraz na każde żądanie pracowników lotniska oraz linii lotniczych (również w portach przesiadkowych)
 
KROK 5: Odbierz swoją wizę “on arrival”
Po przylocie do Wietnamu udaj sie do okienka VISA ON ARRIVAL/LANDING VISA. Załącz promese, kolorowe zdjęcie 3x4cm oraz opłać stosowne „stamp fee” 
i odbierz swoją wizę.

Comments (11)

Load Previous Comments
 • Z usług Polvietu korzystaliśmy już kilkukrotnie, nasze promesy zawsze otrzymywaliśmy szybko, bezproblemowo i w dobrej cenie świetny kontakt, bardzo mili pracownicy, zawsze doradzą i pomogą . Zdecydowanie polecamy!

  Short URL:
 • Załatwienie wizy przebiegło z firma Polviet bezproblemowo. Minimalna ilośc wymaganych formalności sprawia ze jednym mailem mieliśmy załatwiony cały temat. Z wydrukowaną promesą na lotnisku otrzymanie wizy zajęło nam 20 minut. Szczerze polecam za sprawne działanie. !!!!

  Short URL:
 • Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Po dokonaniu przelewu, 3 dni później dokumenty były już na moim meilu. Polecam!

  Short URL:
 • Polecam, sprawna obsługa. Promesa załatwiona w dwa dni. Wypełnisz formularz, wyślesz e-mailem i na drugi dzień już jest promesa.

  Short URL:
 • Promesę otrzymałem bardzo szybko, sprawna obsługa, polecam !

  Short URL:
 • Bardzo sprawnie, klarownie, szybko i przy dostarczeniu wszelkich potrzebnych informacji. Sprawa promesy załatwiona została dla mnie w praktycznie dwa dni. Teraz mogę się spokojnie zacząć pakować :)
  p.s. i w dodatku taniej o średnio 30-40 zł niż u innych pośredników!

  Short URL:
 • Gorąco polecam tę firmę. Ma najlepsze ceny a do tego fachowa obsługę. Promesę otrzymałam bardzo szybko. Popełniłam błąd w formularzu ale dzięki bardzo dobremu kontaktowi z firmą zaraz błąd został usunięty. Dziękuję i pozdrawiam :)

  Short URL:
 • Szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Polecam!

  Short URL:
 • Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. W poniedziałek wieczorem złożyłam wniosek, a w piątek otrzymałam maila z promesą. Rzetelna firma. Polecam!

  Short URL:
 • Jestem pełen uznania za szybkość z jaką działa ta firma. Gorąco polecam

  Short URL:

Wpisz swoja rekomendacje

0